آکادمی پیانو سولیست | آموزش نوازندگی و تئوری موسیقس
آموزش تخصصی پیانو، تئوری موسیقی و سلفژ در آکادمی پیانو سولیست واقع در میرداماد
آموزش پیانو، آموزش تخصصی پیانو، آموزش موسیقی،آموزش سلفژ،آموزش تئوری موسیقی،آموزشگاه موسیقی، کلاس تئوری موسیقی
15941
rtl,page-template-default,page,page-id-15941,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

آموزش تئوری موسیقی

🎶 جهت ارتقا سطح کیفی آموزش هنرجویان،آکادمی پیانو سولیست اقدام به برگزاری کلاس های تئوری موسیقی جهت شرکت در آزمون های تئوری موسیقی و نوازندگی پیانو می نماید.

🎶 ‌با توجه به اینکه آموزش ها در آکادمی پیانو سولیست منطبق با سیستم آموزشی رویال کالج انگلستان می باشد، علاقه مندان می توانند با حضور در این کلاس ها، آمادگی لازم جهت حضور در این آزمون ها را پیدا کنند. ‌
🎶 هنرجویان علاوه بر ارتقا سطح نوازندگی و دانش موسیقی خود نسبت به استانداردهای جهانی، مدرک موسیقی بین المللی را نیز دریافت می کنند.

گروهی از هنرجویان آموزشگاه موسیقی سولیست در آبان ماه 1398 جهت حضور در امتحان تئوری موسیقی به کشور ترکیه اعزام شدند که همگی با نمره عالی این آزمون را گذرانده و موفق به کسب گواهینامه بین المللی از رویال کالج لندن شدند.
‌‌
‌‌✔ جهت کسب اطلاعات درخصوص شرایط کلاس های تئوری موسیقی با دفتر آموزشگاه تماس بگیرید:

‌ ‌ ‌ ☎️ ۰۲۱-۲۲۲۷۳۰۰۲ /  ۰۹۱۰۵۱۷۱۷۰۵

هنرمندان و دوستداران عزیز موسیقی

با عضویت در خبرنامه آکادمی پیانو سولیست آخرین اخبار ، نت های جدید قطعات و آهنگ ها، و مطالب آموزشی موسیقی را دریافت کنید.

عضویت شما با موفقیت انجام شد.

There was an error while trying to send your request. Please try again.

آکادمی پیانو سولیست will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.