آکادمی پیانو سولیست | آموزش تخصصی پیانو، آموزش نوازندگی پیانو
آموزش تخصصی پیانو در آکادمی پیانو سولیست واقع در میرداماد
آموزش پیانو آموزش تخصصی پیانو،آموزش موسیقی، آموزشگاه موسیقی، میرداماد ،پیانوکودک،آموزش پیانو کودکان، موسیقی کودک،آموزشگاه موسیقی سولیست، آموزش آنلاین، آموزش آنلاین پیانو، آموزش مجازی، آموزش مجازی پیانو
15936
rtl,page-template-default,page,page-id-15936,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

آموزش تخصصی پیانو

در آکادمی پیانو سولیست، آموزش تخصصی پیانو بر اساس متد آموزشی رویال کالج انگلستان می باشد و تمامی اساتید این آکادمی دارای مدرک معتبر از این موسسه می باشند.

 

پس از تعیین سطح هنرجویان، آموزش پیانو بر اساس سطح هنرجو شروع می شود. در هر سطح تمرینات تکنیکی خاص و مشخصی در نظر گرفته شده است، همچنین قطعاتی متناسب با هر سطح در نظر گرفته شده است که در هر سطح بسته به صلاح دید استاد و توانایی هنرجو این قطعات در اختیار هنرجو گذاشته می شود. در کنار قطعاتی که برای هر سطح در نظر گرفته شده است، این امکان وجود دارد که هنرجویان قطعات مورد علاقه خود را به استاد پیشنهاد دهند و در صورت اینکه در توانایی هنرجو باشد، قطعات درخواستی در مسیر آموزشی به آن ها آموزش داده می شود. در کنار آموزش پیانو در زمینه اجرا و نوازندگی، آموزش های لازم در زمینه تئوری موسیقی و سلفژ نیز به هنرجویان داده می شود که هنرجو را در درک بهتر موسیقی و پیشرفت سریع تر کمک می کند. لازم به ذکر است که علاوه بر اینکه تئوری موسیقی و سلفژ در کنار دروس عملی به هنرجویان داده می شود، آموزشگاه موسیقی سولیست کلاس هایی را بطور جداگانه و اختصاصی برای تئوری موسیقی و سلفژ برگزار می کند، که در این کلاس ها به تفصیل و بطور جامع این مباحث تدریس می شود.

 

آموزش آنلاین پیانو

آموزش پیانو در آکادمی پیانو سولیست هم بصورت حضوری و هم آنلاین انجام می شود. شرایط کنونی جامعه از جهت رعایت پروتکل های بهداشتی، افزایش مشغله ها و کمبود وقت جهت رفت و آمد و همچنین عدم امکان دسترسی به استادهای خوب و معتبر در تمام نقاط، سبب شده تا افراد تمایل زیادی به آموزش آنلاین پیانو داشته باشند. از این رو آکادمی پیانوی سولیست از اسفند ماه 1398 اقدام به برگزاری کلاس های آنلاین پیانو برای هنرجویان علاقه مند به ساز پیانو کرده است. آموزش مجازی پیانو از طریق نرم افزارها و پیام رسان هایی که در دسترس همگان قرار دارد، انجام می شود. همانند کلاس های حضوری تمامی نکات به هنرجویان آموزش داده می شود. همچنین امکان پرسش و پاسخ و رفع اشکال برای هنرجویان در طول هفته میسر می باشد.

‌‌✔ جهت کسب اطلاعات درخصوص شرایط کلاس های نوازندگی پیانو، تئوری موسیقی  و سلفژ با دفتر آموزشگاه تماس بگیرید:

‌ ‌ ‌ ☎️ ۰۲۱-۲۲۲۷۳۰۰۲ /  ۰۹۱۰۵۱۷۱۷۰۵

هنرمندان و دوستداران عزیز موسیقی

با عضویت در خبرنامه آکادمی پیانو سولیست آخرین اخبار ، نت های جدید قطعات و آهنگ ها، و مطالب آموزشی موسیقی را دریافت کنید.

عضویت شما با موفقیت انجام شد.

There was an error while trying to send your request. Please try again.

آکادمی پیانو سولیست will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.