آکادمی پیانو سولیست | آموزش آنلاین پیانو
آموزش آنلاین پیانو
آموزش آنلاین پیانو، آموزش مجازی پیانو، آموزش پیانو، ،ۀموزش تخصصصی پیانو، آموزشگاه موسیقی میرداماد، آموزش پیانو میرداماد
16761
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-16761,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

آموزش آنلاین پیانو در آکادمی پیانو سولیست

آموزش آنلاین پیانو در آکادمی پیانو سولیست

 

آموزش آنلاین پیانو

آموزش پیانو در آکادمی پیانو سولیست هم بصورت حضوری و هم آنلاین انجام می شود. شرایط کنونی جامعه از جهت رعایت پروتکل های بهداشتی، افزایش مشغله ها و کمبود وقت جهت رفت و آمد و همچنین عدم امکان دسترسی به استادهای خوب و معتبر در تمام نقاط، سبب شده تا افراد تمایل زیادی به آموزش آنلاین پیانو داشته باشند. از این رو آکادمی پیانوی سولیست از اسفند ماه 1398 اقدام به برگزاری کلاس های آنلاین پیانو برای هنرجویان علاقه مند به ساز پیانو کرده است. آموزش آنلاین پیانو از طریق نرم افزارها و پیام رسان هایی که در دسترس همگان قرار دارد، انجام می شود. همانند کلاس های حضوری تمامی نکات به هنرجویان آموزش داده می شود. همچنین امکان پرسش و پاسخ و رفع اشکال برای هنرجویان در طول هفته میسر می باشد.

با توجه به شرایط کنونی شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی  و همچنین اهمیت آموزش و عدم ایجاد خلل در آموزش هنرجویان عزیز، آکادمی پیانو سولیست، آموزش آنلاین و غیر حضوری را در بالاترین سطح کیفیت به هنرجویان عزیز ارائه می دهد.

‌‌✔ جهت کسب اطلاعات درخصوص شرایط کلاس های آنلاین نوازندگی پیانو، تئوری موسیقی  و سلفژ با دفتر آموزشگاه تماس بگیرید:

‌ ‌ ‌ ☎️ ۰۲۱-۲۲۲۷۳۰۰۲ /  ۰۹۱۰۵۱۷۱۷۰۵

با عضویت در خبرنامه آکادمی پیانو سولیست، نت های جدید قطعات، مطالب آموزشی و اخبار جدید آموزشگاه را دریافت کنید.

برای امتیاز دادن کلیک کنید
[مجموع: 1 میانگین: 5]
No Comments

Post A Comment