آکادمی پیانو سولیست | آکادمی پیانو سولیست
آکادمی پیانو سولیست، آموزشگاه موسیقی سولیست، آموزش پیانو
آکادمی پیانو سولیست، آموزشگاه موسیقی سولیست، آموزش پیانو، سولیست، آموزش تخصصی پیانو، آموزشگاه موسیقی میرداماد
15703
rtl,page-template-default,page,page-id-15703,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

درباره آکادمی پیانوی سولیست

آکادمی پیانو سولیست با هدف ارتقا سطح فرهنگ موسیقی کشور و آموزش و پرورش  هنرجویان و علاقه مندان به ساز پیانو  به صورت آکادمیک و بر اساس جدیدترین متد روز دنیا در سال 1398 تاسیس گردید.

تمامی اساتید آکادمی سولیست، از فارغ التحصیلان رشته موسیقی و از اساتید دانشگاه و هنرستان موسیقی می باشند. آموزش ها بر اساس متد رویال کالج انگلستان و در تمامی سطوح انجام می شود. بر اساس این آموزش ها، هنرجویان تکنیک و مهارت های لازم را در سطوح مختلف کسب کرده و بدین ترتیب به سطح بالایی از توانایی و مهارت در نوازندگی دست پیدا می کنند.

آکادمی پیانو سولیست در کنار آموزش نوازندگی پیانو، دوره های تئوری موسیقی و سلفژ را نیز برای علاقه مندان برگزار می کند. در این دوره ها، آموزش از سطوح مبتدی تا پیشرفته به هنرجویان داده می شود و در پایان دوره ها، هنرجویان برای شرکت در آزمون بین المللی و کسب گواهینامه از کالج سلطنتی انگلستان اعزام می گردند. شرکت در این دوره ها، سطح دانش موسیقی و نوازندگی هنرجویان بطور چشمگیری افزایش پیدا می کند.

همچنین آکادمی پیانو سولیست، اقدام به برگزاری رسیتال های هنرجویی بطور منظم می کند.  حضور در این رسیتال ها به افزایش سطح مهارت و اعتماد به نفس هنرجویان در اجراهای عمومی تاثیر بسزایی دارد.

آکادمی پیانو سولیست، اماده پذیرش نظرات سازنده شما عزیزان در خصوص دوره ها و خدمات ارائه شده می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط کلاس ها، تعیین وقت مشاوره و ثبت نام، میتوانید همه روزه بین ساعات 10:30 الی 21 با دفترآموزشگاه موسیقی سولیست تماس حاصل فرمایید.

آدرس: میرداماد، میدان مادر (محسنی)، خیابان سنجابی (بهروز)، کوچه شریفی، پلاک 1، واحد 3

22273002-021 و  05 1717 05 091