آکادمی پیانو سولیست | روز جهانی پیانو
روز جهانی پیانو چه روزی است؟ تاریحچه روز جهانی پیانو
روز جهانی پیانو، 29 مارس، 29 مارچ، پیانیست، نیلز فرهم ، تاریحچه روز جهانی پیانو، آموزشگاه موسیقی، آموزشگاه موسیقی پیانو، سولیست، آکادمی پیانو سولیست، آموزش پیانو میرداماد
16705
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-16705,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

روز جهانی پیانو

روز جهانی پیانو

روز جهانی پیانو چه روزی است؟

در سال 2015 ، نیلز فرهم Nils Frahm  پیانیست، آهنگساز و تهیه کننده آلمانی، هشتاد و هشتمین روز سال را “روز پیانو” اعلام کرد. هشتاد و هشتمین روز سال به این دلیل روز پیانو نام گرفته است، زیرا پیانو دارای 88 کلید (کلاویه) است. زمانی که از فرهم پرسیده شد دلیل نیاز به روز پیانو چیست؟ پاسخ داد: ” … بیشتر به این این دلیل که جشن گرفتن پیانو و هرچیزی مربوط به آن از جمله نوازنده ها، آهنگسازان، سازندگان پیانو، افرادی که پیانو رو تعمیر و کوک می کنند و غیره، به هیچ کس آسیب نمی رساند و ضرری ندارد!” از آن سال به بعد در سراسر دنیا، رویدادها و مراسم مختلفی مانند کنسرت ها و سخنرانی ها به این مناسبت برگزار می شود که لیست کامل تمامی این رویدادها و مراسم در سایت روز جهانی پیانو به آدرس    pianoday.org  آورده شده است.

در سال 2021، 29 مارس هشتاد و هشتمین روز سال به عنوان روز پیانو  در سراسر دنیا جشن گرفته می شود. آکادمی پیانو سولیست این روز را به تمامی پیانبیست ها، آهنگسازان، اساتید، هنرجویان و همچنین علاقه مندان به پیانو تبریک عرض می کند.

با عضویت در خبرنامه آکادمی پیانو سولیست، نت های جدید قطعات، مطالب آموزشی و اخبار جدید آموزشگاه را دریافت کنید.

برای امتیاز دادن کلیک کنید
[مجموع: 1 میانگین: 5]
No Comments

Post A Comment

هنرمندان و دوستداران عزیز موسیقی

با عضویت در خبرنامه آکادمی پیانو سولیست آخرین اخبار ، نت های جدید قطعات و آهنگ ها، و مطالب آموزشی موسیقی را دریافت کنید.

عضویت شما با موفقیت انجام شد.

There was an error while trying to send your request. Please try again.

آکادمی پیانو سولیست will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.