آکادمی پیانو سولیست | ویدئوهای آموزشی
فیلم های آموزشی، زندگینامه بزرگان، موسیقدانان، آهنگسازان، زندگینامه موتزارت، زندگینامه شوپن
آموزش پیانو، آموزش تخصصی پیانو، ویدئوی آموزشی، فیلم آموزشی، موتزارت، مندلسون، باخ، بیوگرافی، موسیقدانان، بیوگرافی موتزارت، زندگینامه بتهوون، زندگینامه موتزارت، زندگینامه مندلسون، زندگینامه باخ، برای الیزه، for elise, fur elise
15462
rtl,page-template-default,page,page-id-15462,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

ویدئوهای آموزشی

زندگینامه ولفگانگ آمادئوس موتزارت

 

ولفگانگ آمادئوس موتزارتزاده ۲۷ ژانویه ۱۷۵۶ – درگذشته ۵ دسامبر ۱۷۹۱ آهنگساز اتریشی متولد سالزبورگ، از موسیقی دانان دوران کلاسیک بود. موتزارت بیش از 600 قطعه موسیقی شامل سمفونی ها، سونات ها، اپرا، انواع کنسرتو برای سازهای مختلف از جمله پیانو، ویولن و هورن، مس ها در طول حیات خود ساخته است.

فیلم زندگی موتزارت را می توانید در ویدئوی زیر مشاهده کنید.

 

زندگینامه فلیکس مندلسون

 

‌فلیکس مندلسون (زادهٔ ۳ فوریهٔ ۱۸۰۹ – درگذشتهٔ ۴ نوامبر ۱۸۴۷) آهنگساز، نوازندهٔ پیانو، نوازندهٔ ارگ، و رهبر ارکستر یهودی‌تبار اهل آلمان در اوایل دورهٔ رمانتیک بود. از معروف‌ترین آثار او می‌توان به کنسرتو برای ویولون و ارکستر اشاره داشت. پژوهشگران حوزه ی موسیقی از این اثرِ مندلسون به‌عنوان دومین کنسرتو ویولون از سه کنسرتو برتر جهان یاد کرده‌اند. علاوه بر بتهوون او پلی بین موسیقی کلاسیک و رمانتیک بود. ‌‌

 

درباره für Elise بیشتر بدانیم.

 

قطعهfür Elise,  که نام اصلی آنBagatelle no.25 in Amهست، از معروفترین قطعات کلاسیک است که مورد توجه تمام علاقه مندان به موسیقی قرار گرفته است. این محبوبیت زیاد سبب شده که این قطعه برای سطوح مختلف و سازهای مختلف تنظیم شود.‌اما برای خیلی از ما سوال پیش آمده ک علت نام گذاری این قطعه چیست؟ و Elise چه شخصی بوده است؟

 

زندگی باخ و مندلسون

 

یکی از نقاط عطف زندگی مندلسون عشق و ارادت بی نظیرش به یوهان سباستین باخ بود. علاقه ای که در کنار کمک های استاد فن کنترپوانش کارل زلتر Carl Zelter به بازشناسی آثار باخ پس از نزدیک به ۱۰۰ سال منجر شد. مهمترین خدمت مندلسون به باخ، احیای پاسیون سن ماتیوی باخ بود که در سال ۱۸۲۹ یعنی زمانی که مندلسون جوان تنها ۲۰ سال داشت با استقبال بی نظیری مواجه شد.

 

بررسی قطعه مشهور کارناوال حیواتات اثر saint-saëns

 

این قطعه بسیار زیبا و هوشمندانه ساخته شده است و شامل 14 موومان است که هر کدام از این موومان ها نمایانگر یک حیوان متفاوت ار جمله شیر است.

 

ریتم ها چگونه بوجود می آیند و اساس ریتم های مختلف چیست؟

 

در این ویدئو توضیحات جامعی در مورد انواع ریتم ها داده می شود که ما را در درک و شناخت بهتر ریتم ها و تفاوت بین ریتم های مختلف کمک می کند.

 

آموزش آهنگ متن برنامه کودک کایلو Caillou

 

آهنگ متن برنامه کودک کایلو Caillouتنظیم برای پیانو، نت پیانو در دو سطح آسان و متوسط تنظیم شده است که می توانید از قسمت نت قطعات پیانو دانلود کنید.

 

هنرمندان و دوستداران عزیز موسیقی

با عضویت در خبرنامه آکادمی پیانو سولیست آخرین اخبار ، نت های جدید قطعات و آهنگ ها، و مطالب آموزشی موسیقی را دریافت کنید.

عضویت شما با موفقیت انجام شد.

There was an error while trying to send your request. Please try again.

آکادمی پیانو سولیست will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.