آکادمی پیانو سولیست | آموزش آنلاین پیانو
آموزش آنلاین پیانو آموزشگاه موسیقی میرداماد
آموزش پیانو، آموزش آنلاین پیانو، آموزش تخصصی پیانو، آموزش تئوری موسیقی، آموزشگاه موسیقی میرداماد، آموزشگاه موسیقی شریعتی، آموزشگاه موسیقی جردن، استاد پیانو خوب
16814
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-16814,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

آموزش آنلاین پیانو

آموزش آنلاین پیانو

پیانو یکی از محبوب ترین سازهایی است که بسیاری از افراد در تمام رده  های سنی علاقه ی زیادی به یادگیری آن دارند. اما متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل مشغله های زیاد و بسیاری از موارد قادر به حضور در کلاس های آموزشی نیستند. خوشبختانه امروزه برای ما امکان پذیر است تا در هر مکان و هر زمان از آموزش های آنلاین و غیرحضوری استفاده کنیم. آموزش آنلاین پیانو نیز در سال های اخیر بسیار مورد توجه هنرجوها قرار گرفته است. آموزش آنلاین پیانو مزایای بسیاری برای علافه مندان به این ساز دوست داشتنی دارد که در ادامه مطلب به توضیح آن ها می پردازیم.

  1. یکی از مهمترین مزایای آموزش مجازی پیانو، امکان بهره گیری از آموزش ها در شرایط خاص جامعه مانند قرنطینه در زمان همه گیری یک بیماری خاص مانند ویروس کرونا می باشد. در یک سال اخیر به دلیل شیوع ویروس کرونا، متاسفانه برای مدت زیادی آموزشگاه ها مجبور به تعطیلی شدند. اما امکان آموزش آنلاین و غیرحضوری به آموزشگاه و هنرجو این امکان را می دهد که حتی در چنین شرایطی آموزش ها را ادامه دهند تا خللی در روند آموزش هنرجو ایجاد نشود. بدیهی است تعطیلی مداوم و طولانی مدت کلاس ها و وقفه در آموزش، لطمه ی زیادی به یادگیری و پیشرفت هنرجوها وارد می کند. بنابراین کلاس های مجازی پیانو این امکان را به ما می دهد که بدون نگرانی به روند آموزش ادامه دهیم.

  2. صرفه جویی در وقت و زمان: یکی از مشکلانی که به خصوص افراد بزرگسال دارند، مشغله های زندگی و کاری است که امکان حضور در کلاس های پیانو را برای آن ها سخت می کند. از طرف دیگر در بسیاری از موارد بُعد مسافت و ترافیک های شهری مانع شرکت افراد در کلاس های حضوری می شوند. به همین دلیل کلاس های آنلاین کمک بسیاری به ما می کند که فارغ از مسافت و مشغله های روزانه در کلاس های آنلاین موسیقی شرکت کنیم.

  3. امکان دسترسی به اساتید معتبر و مجرب: یکی از مشکلاتی که بسیاری از هنرآموزها با آن روبرو هستند، عدم دسترسی به اساتید خوب است. بسیاری از هنرآموزها در شهرهایی ساکن هستند که دسترسی به استاد خوب را ندارند و برای آن ها امکان سفر مداوم جهت حضور در کلاس نمی باشد. همچنین همان طور که در بالا اشاره شد، در بسیاری از موارد فاصله مکانی آموزشگاه یا کلاس مورد نظر از محل زندگی و یا کار شخص بسیار زیاد بوده و صرف وقت و هزینه ی زیاد می برد. امکان حضور در کلاس های مجازی موسیقی، این کار را برای هنرجوها تسهیل کرده و به آن ها این امکان را می دهد که در هر مکان و شهری که هستند با اساتید مجرب در ارتباط باشند و تحت نظر آن ها آموزش ببینند.

از این رو آکادمی پیانوی سولیست از اسفند ماه 1398 اقدام به برگزاری کلاس های آنلاین پیانو برای هنرجویان علاقه مند به ساز پیانو کرده است. آموزش مجازی پیانو از طریق نرم افزار ها و پیام رسان هایی که در دسترس همگان قرار دارد، انجام می شود. همانند کلاس های حضوری تمامی نکات به هنرجویان آموزش داده می شود. همچنین امکان پرسش و پاسخ و رفع اشکال برای هنرجویان در طول هفته میسر می باشد.

 جهت کسب اطلاعات درخصوص شرایط کلاس های نوازندگی پیانو، تئوری موسیقی و سلفژ با دفتر آموزشگاه تماس بگیرید:

05 1717 05 091  و   002 73 222 021

برای امتیاز دادن کلیک کنید
[مجموع: 1 میانگین: 5]
No Comments

Post A Comment